معرفی کلینیک

درباره کلینیک دندانپزشکی Smiles are forever

مفتخریم که به عنوان یکی از پیشرفته‌ترین کلینیک‌های دندانپزشکی کشور، بهترین خدمات دندانپزشکی را در محیطی دلپذیر، گرم و صمیمی خدمتتان ارائه دهیم. کلینیک دندانپزشکی Smiles Are Forever با بهره‌گیری از متخصصین مجرب و کارآزموده در زمینه های دندانپزشکی زیبایی، ارتودنسی، ایمپلنت، ترمیم و بازسازی دندان های آسیب دیده و با استفاده از جدیدترین و پیشرفته ترین تکنولوژی های ارائه شده در زمینه دندانپزشکی آماده ارائه خدمات در بالاترین سطح کیفی و متفاوت از آنچه تا کنون تجربه نموده اید می باشد.

کلینیک دندانپزشکی

بخش دندانپزشکی کلینیک نیز به دستگاه اسکنر دیجیتال و دستگاه میلینگ (تراش) CEREC می‌باشد که آخرین و پیشرفته‌ترین تکنولوژی عرضه شده در زمینه دندانپزشکی است. با بهره‌گیری از این دستگاه ظرافت، دقت و سرعت در ارائه خدمات دندانپزشکی به بالاترین میزان ممکن رسیده و این امکان فراهم شده است تا برخی درمان‌ها مانند لامینیت دندان، روکش دندان و ترمیم دندان های آسیب دیده، در کوتاه ترین زمان ممکن (تنها یک جلسه درمان) صورت پذیرد. کامپوزیت ونیر، طراحی و ساخت روکش دندان، بلیچینگ (سفید کردن دندان)، اصلاح طرح لبخند، بازسازی و زیبا سازی دندان و ایمپلنت دندان از دیگر خدمات بخش دندانپزشکی کلینیک Smiles Are Forever می‌باشد که توسط دکتر نهال سناوندی مدیریت می‌شود.

بخش دندانپزشکی

بخش ارتودنسی کلینیک مجهز به دستگاه Trios3 ساخت شرکت 3Shape می‌باشد که به واسطه آن قالب‌گیری دندان به صورت دیجیتال صورت می‌پذیرد. ارتودنسی با پلاک های شفاف اینویزالاین (invisalign) نیز از جدیدترین روش‌های درمان رتودنسی می باشد که علاوه بر دقت بسیار بالا در تعیین موقعیت دندان‌ها، حفظ سلامت لثه‌ها، سهولت در استفاده را نیز به همراه داشته و در زیبایی فرد تحت درمان ارتودنسی تاثیر منفی نمی‌گذارد. ارتودنسی با براکت‌های فلزی و شفاف، ارتودنسی کودکان و بزرگسالان نیز از دیگر خدمات بخش ارتودنسی کلینیک دندان پزشکی Smiles Are Forever می‌باشد که توسط دکتر حسین ارباب زاده متخصص ارتودنسی مدیریت می‌شود.

بخش ارتودنسی

به کلینیک دندانپزشکی Smiles are Forever خوش آمدید